Výsledky 21. ročníka Dvojmíľového behu
09.10.2017 09:29
Výsledky 21. ročníka Dvojmíľového behu
Dátum: 5. 10. 2017, 17. h
Miesto: atletický štadión TJ Slávia PU
Muži do 39 rokov
1. Dominik Jakubkovič, Slávia PU Prešov 10:46
2. Martin Kormaník, MTC Vyšná Šebastová 10:55
3. Oliver Ringer, Maras team Prešov 11:21
4. Robert Stavač, Fintice 12:14
5. Dávid Durilla, Maras team 12:36
6. Miloš Paločko, OcÚ Žipov 12:59
7. Jozef Daňko, ZasRun Š. Bohdanovce 13:07
8. Milan Stavač, Lear 14:07
9. Ľuboš Mižanin, MTC V. Šebastová 14:08
10. Peter Uličný, Maras team Prešov 15:16
Muži 40- až 49-roční
1. Jozef Štefanišin, Breznica 11:37
2. Štefan Baloga, Biatlon ŠK Prešov 12:03
3. Martin Jurašek, MTC V. Šebastová 12:22
4. Marián Marko, Prešov 13:21
5. Peter Vaško, OcÚ Brežany 13:34
6. Peter Horváth, Prešov 14:24
7. Jozef Gombár, Prešov 15:21
8. Milan Majerník, Maras team 16:19
9. Pavol Uličný, Maras team 16:19
Muži 50- až 59-roční
1. Jaroslav Tomeček, Tulčík 11:52
2. Peter Andraščík, OBS Prešov WAJASY 12:02
3. Milan Safko, MTC V. Šebastová 12:13
4. Jozef Tomčo, MTC V. Šebastová 12:41
5. Miroslav Pavlík, Veľký Šariš 12:54
6. Jozef Šoltés, Nordic Walking Prešov 13:04
7. Jonathan Gresty, OBS Prešov 13:46
8. David McLean, OBS Prešov 14:12
9. František Bednár, ZVL Prešov 15:00
10. Pavol Zubal, Prešov 18:39
Muži 60- až 69-roční
1. Lukáš Kormaník, Sokol Ľubotice 13:37
2. Pavol Kačala, OBS Prešov 13:41
Muži 70-roční a starší
1. František Stanek, MTC V. Šebastová 15:59
2. Vojtech Kassay, Maras team 20:26
Ženy do 34 rokov
1. Zuzana Iľovová, Maras team 12:36
2. Barbora Balogová, Biatlon ŠK Prešov 12:42
3. Veronika Dugasová, Maras team 13:27
4. Radka Balogová, Biatlon ŠK Prešov 13:53
5. Zuzana Daňková, ZasRun Š. Bohdanovce 14:18
6. Simona Pavuková, Vranov 14:23
7. Martina Kolibárová, Maras team 14:35
8. Marka Šebejová, Maras team 16:06
9. Lucia Šepeľáková, Maras team 16:06
Ženy 35- až 49-ročné
1. Lucia Iľková, Maras team 14:03
2. Slávka Dulebová, Maras team 15:28
3. Veronika Špirengová, SC Road Runners 18:02
4. Lýdia Triščíková, Maras team 19:30
Ženy 50-ročné a staršie
1. Danka Jendrichovská, Maras team 16:04
2. Rita Rafajlovičová, FF PU Prešov 16:10
3. Katarína Krajňáková, Maras team 16:11
Dorastenci
1. Lukáš Očipa, ŠK Velodróm Prešov 11:52
2. Damián Polončák, Maras team 12:10
3. Dávid Brodňanský, Biatlon ŠK Prešov 13:12
4. Peter Kizek, Ľubotice 13:47
5. Štefan Baloga ml., Biatlon ŠK Prešov 13:50
Dorastenky
1. Bronislava Marková, Prešov 16:32
2. Bibiána Balogová, Biatlon ŠK Prešov 17:20
3. Ema Gerbová, Biatlon ŠK Prešov 17:21
Ján Jacoš, riaditeľ pretekov
PhDr. Juraj Maľcovský, PhD., hlavný rozhodca
———
Späť